Hakkımızda

Bizi yakından tanıyın...

Yaklaşık 11 yıldır cerrahi tedaviler, lazer uygulamaları, estetik işlemler, cilt bakımı, ve dermokozmetik konularında uzman olarak çalıştıktan sonra; uygulamalarımızı ve uzmanlığımızı kendi merkezimizde müşterilerimize sunmaya karar verdik.
Yılların dostluğunu ve başarısını paylaşıyoruz.
“Burada Çok Güzellik Var” sloganıyla farkındalık yaratarak en kaliteli ürün ve en iyi hizmeti sunarak, steril ortamlarda çalışmayı ilke edindik.
Amacımız; Arion Estetik Kliniğimizde sağlık ve güzelliği birleştirerek hizmet vermek. Geleceğe sizlerle birlikte daha çok ilerleyeceğimize inandık.
Ve… Her zaman söylediğimiz, inandığımız gibi; Burada Sağlık ve Güzellik var. 
Bu ayrıcalıklı dünyaya herkes davetlidir...

Görüşlerimiz

misyon
Misyonumuz

Uluslar arası kalite standartlarında kişisel sağlık ve estetik hizmeti vermek, hizmet verdiklerimizin memnuniyetinden mutluluk duymaktır.

 

 

vizyon
Vizyonumuz

En ileri teknoloji ve uzman kadro ile doğru tedaviler sağlamak, üstün hizmet sunarak Arion Estetik Kliniği'den memnun kişilerin sayısını her gün artırmaktır.

Kalite Politikamız
Kişisel sağlık ve estetikte kaliteli hizmet sunma ve hasta memnuniyetinde mükemmeliyeti yakalama anlayışımız kalite politikamızın temelini oluşturacaktır. Buradan hareketle; kalitede gelişim, yenilenme ve süreklilik, planlı ve sistematik olarak tüm ekibin katılımı ile sağlanacaktır.

sky-triangel yellow-triangel