DOKTORLARIMIZ

Hekimlerimizi yakından tanıyın...

Yıllarca İnönü Üniversitesi Turgut Özal Tıp Merkezi Plastik, Rekonstrüktif Ve Estetik Cerrahi Anabilim Dalı'nda görev yapan Prof. Dr. Bilge Türk Bilen imzasını attığı başarılı operasyonlarla adını ülke çapında duyurmuş saygın Plastik Cerrahlar arasına adını yazdırmıştır. Prof. Dr. Bilge Türk Bilen 2016 Yılından itibaren Arion Estetik Merkezi'nde operasyonlarına devam etmektedir.

Prof. Dr. Bilge Türk BİLEN Plastik, Rekonstrüktif Ve Estetik Cerrahi Anabilim Dalı
sky-triangel yellow-triangel

Yıllarca İnönü Üniversitesi Turgut Özal Tıp Merkezi Dermatoloji Anabilim dalında akademik hayatını sürdürmüş olan Doç. Dr. Hamdi ÖZCAN kazandığı tecrübeler ve kendi alanındaki uzmanlık bilgilerini 2016 yılından itibaren Arion Estetik Merkezi'nde hastalarına hizmet vermeye başlamıştır.

Doç. Dr. Hamdi ÖZCAN Dermatoloji
sky-triangel yellow-triangel

1965 yılında Malatya’da doğdu. İlkokul eğitimini Malatya Fırat İ.Ö.O da tamamladı. Ortaöğretim ve Lise eğitimini Osmaniye’de tamamladıktan sonra 1983 yılında Ankara Üniversitesi Tıp Fakültesine yerleşip 1989 yılında mezun oldu. Malatya Kernek Aile Sağlığı Merkezinde Pratisyen Hekim olarak görev yaptı. Ardından Kayseri Erciyes Üniversitesinde Dermatoloji ihtisasını tamamladıktan sonra Yalova Devlet Hastanesi’nde 2 yıl görev yapıp ardından 1999 yılında Malatya Devlet Hastanesinde görev almaya başladı ve 2004 yılında ARİON LAZER ismi altında kendi firmasını kurdu.2007 yılına kadar özel sağlık kurumlarında görev aldı. Halen Estetik Dermatoloji konusunda Türk Dermatoloji Derneği ve Deri Cerrahisi Derneği üyesi olarak çalışmalarına aktif bir şekilde devam etmektedir.

Uzm. Dr. Ahmet AKDAŞ Dermatoloji
sky-triangel yellow-triangel